Aktywuj lub odnów podpis elektroniczny

Aktywuj podpis elektroniczny

Jak aktywować NOWY
podpis elektroniczy Certum?

Aktywacja e-podpisu

Odnowienie podpisu elektronicznego

Aktywacja ODNOWIENIA
e-podpisu Certum krok po kroku

Odnowienie podpisu

SimplySign

mobilny podpis elektroniczny

Aby rozpocząć składanie e-podpisu za pomocą usługi SimplySign należy pobrać i zainstalować dedykowane aplikacje. [ Dokumentacja ]
Aplikacja SimplySign zmieni Twój smartfon w nowoczesne narzędzie pracy, dzięki czemu zyskasz czas i zmniejszysz wydatki w swojej firmie.
Mobilny kwalifikowany podpis w Twoim telefonie pozwala w dowolnym miejscu i czasie podpisać wszelkie dokumenty funkcjonujące w wersji elektronicznej, tak jakbyś podpisywał je własnoręcznie.
Aplikacja posiada również wbudowany generator kodów token, który jest potrzebny do identyfikacji użytkownika w procesie logowania do usługi SimplySign.

Group499

Pobierz SimplySign na urządzenia mobilne

Screen

Aby podpisywać dokumenty również na komputerze osobistym pobierz oprogramowanie proCertum SmartSign wraz z SimplySign Desktopprzejdź do strony pobierania aplikacji.

icon arrow back Wróć do pobierania oprogramowania Certum

Zobacz też

proCertum
SmartSign

Oprogramowanie umożliwia zarządzanie dokumentami elektronicznymi, ich elektroniczne podpisywanie oraz weryfikację złożonych podpisów elektronicznych.

Przejdź do pobierania

proCertum CardManager

Oprogramowanie do zarządzania kartą kryptograficzną cryptoCertum. Umożliwia generowanie oraz zmianę kodów PIN dla profili certyfikatów.

Przejdź do pobierania

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

contact1

Zapytaj naszego konsultanta

Uzyskaj odpowiedź od naszych Konsultantów

Skontakuj się z nami