Aktywuj lub odnów podpis elektroniczny

Aktywuj podpis elektroniczny

Jak aktywować NOWY
podpis elektroniczy Certum?

Aktywacja e-podpisu

Odnowienie podpisu elektronicznego

Aktywacja ODNOWIENIA
e-podpisu Certum krok po kroku

Odnowienie podpisu

Nota prawna

Serwis www.certum.pl został przygotowany przez Asseco Data Systems S.A. jako serwis informacyjny dla naszych klientów. Prawa autorskie do materiałów zawartych w serwisie przysługują Asseco Data Systems S.A. i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o „Ochronie Praw Autorskich i Praw Pokrewnych”.

Kopiowanie, wykorzystywanie tekstów i elementów graficznych ze stron serwisu wymaga pisemnej zgody Asseco Data Systems S.A. lub podania źródła wykorzystanych informacji.

 

Polityka prywatności

CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji w prowadzonej przez siebie działalności kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i ochronę informacji w Internecie. Dlatego czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o naszych zasadach postępowania z danymi uzyskanymi dzięki korzystaniu z naszych stron www.

Dotyczy to plików cookies wykorzystywanych przez nas wewnętrznie jedynie do celów technicznych i prowadzenia statystyk. Dane te gromadzone są i przechowywane z uwzględnieniem stosownych środków bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Dostęp do danych ograniczony jest do pracowników Asseco Data Systems S.A. w ramach obowiązków służbowych.

 

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Poniższy Regulamin określa zasady i warunki techniczne świadczenia usług drogą elektroniczną przez Asseco Data Systems S.A.
Pobierz plik

  Czy ten artykuł był pomocny?

  Jak możemy go poprawić?

  Instrukcje nie doprowadziły mnie do rozwiązania problemuArtykuł jest napisany w trudnym dla mnie językuInne

  Prosimy o więcej informacji jak moglibyśmy udoskonalić ten artykuł.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

  contact1

  Zapytaj naszego konsultanta

  Uzyskaj odpowiedź od naszych Konsultantów

  Skontakuj się z nami